SERWIS wymiany opon

zarezerwuj wizytę
(ul. Budowlana 24)


...umów się...
SERWIS wymiany opon

zarezerwuj wizytę
(ul. Budowlana 24)


...umów się...

Części samochodowe i akcesoria

Naprawa pojazdów najczęściej wiąże się z koniecznością wymiany niektórych zużytych lub uszkodzonych części. Aby koszt usuwania usterki nie był zbyt wysoki, konieczne jest poszukiwanie detali, które można kupić taniej. Oryginalne części samochodowe oraz sprawdzone zamienniki w atrakcyjnych cenach oferuje nasz sklep serwisowy.

Proponowany asortyment obejmuje m.in.  klocki i tarcze hamulcowe, czujniki, filtry wiele innych części. W sklepie Sabat znajdziecie Państwo wszystko, czego potrzebujecie do przywrócenia sprawności Waszego pojazdu.

Dystrybuujemy części samochodowe i akcesoria, narzędzia oraz kosmetyki znanych na całym świecie producentów. Jeśli są Państwo zainteresowani naszym asortymentem, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firm, z którymi współpracujemy.

Zapewniamy również profesjonalne doradztwo podczas zakupu części i akcesoriów samochodowych. Pomagamy wybierać części zamienneodpowiednie do marki i modelu pojazdu. Dopasujemy najlepsze opony letnie lub zimowe. Podpowiemy też, jakie klocki hamulcowe sprawdzą się w samochodzie. Nasi diagności i mechanicy z serwisu samochodowego są do Państwa dyspozycji!

DOBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT
DLA SWOJEGO SAMOCHODU

PRODUCENCI CZĘŚCI I AKCESORIÓW
Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY: