Serwis samochodowy w Lublinie

Samochód umożliwia wykonywanie pracy i pozwala na swobodne przemieszczanie się. Pojazdy  nie są jednak niezniszczalne. Intensywnie eksploatowane, ulegają awariom, a części samochodowe zużywają się i wymagają wymiany. Zagrożeniem dla aut są także wypadki i kolizje drogowe. Rozwiązaniem wielu takich problemów zajmuje się profesjonalny serwis samochodowy firmy Sabat w Lublinie.

Nasz zespół doświadczonych mechaników i diagnostów zajmie się fachowo każdym autem w potrzebie. Naszą specjalnością jest zarówno naprawa pojazdów, diagnostyka oraz geometria zawieszenia 3D, jak i serwis instalacji gazowej czy klimatyzacja samochodowa. W każdej sytuacji zapewniamy pełen profesjonalizm i zaangażowanie naszego personelu. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem pozwalającym sprostać nawet bardzo wymagającym zadaniom. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Pomagamy kierowcom, którzy uczestniczyli w kolizjach drogowych lub gdy ich samochody uległy awarii w trasie. Do dyspozycji jest pomoc drogowa 24 h, a także laweta. Za jej pomocą oferujemy holowanie pojazdów do naszego serwisu lub innego wskazanego miejsca.

 

SERWIS wymiany opon


zarezerwuj wymianę


...umów się...
SERWIS wymiany opon


zarezerwuj wymianę


...umów się...

NEWSLETTER
Zapisz się do newslettera.

Notice: Undefined variable: opinion in /srv/www/sabat.lublin.pl/wp-content/plugins/kj-reviews/kj-reviews.php on line 143
Zlecenia były realizowane z należytą starannością, zgodnie z wymaganiami umowy oraz w sposób profesjonalny.
- Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Sabat sp. z o.o.
Budowlana 24
20-469 Lublin
tel: 81 446 22 00
fax: 81 446 22 09

Szczegółowe kontakty »