O nas

Serwis samochodowy i wypożyczalnia aut Sabat – o nas

W firmie Sabat w Lublinie zapewniamy Państwu opiekę 360°. Auto 360° to usługi i produkty, które znajdują się w jednym miejscu – w Sabacie. Dzięki nim Wasze auto jest otoczone troską. Państwo natomiast zyskujecie spokój i pewność, że zrobiliście wszystko, aby zapewnić bezpieczeństwo i wygodę sobie i pasażerom niezależnie od okoliczności. Zadbaliśmy również o Państwa komfort podczas napraw w warsztacie. Umożliwiamy wynajem samochodów w naszej wypożyczalni.

Profesjonalna naprawa pojazdów

Podstawą naszej działalności jest serwis samochodowy. Podejmujemy się naprawy pojazdów różnych typów i marek, do każdego zlecenia podchodząc z należytym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Wykonujemy naprawy blacharskie i lakiernicze, jak również ustawiamy geometrię zawieszenia. Jedną z naszych usług jest też profesjonalna pomoc drogowa 24 h. Uszkodzony pojazd przetransportuje nasza laweta lub odholujemy go we wskazane miejsce.

Zrozumienie potrzeb klienta

Najważniejsza jest dla nas satysfakcja każdego klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasze usługi cieszą się dużym uznaniem z Państwa strony i polecacie nas swoim znajomym. Dzięki temu naszemu serwisowi cały czas przybywa klientów, a firma może się dynamicznie rozwijać.