Projekty Unijne - realizacja

projekty_unijne1

Sprzęt zakupiony w ramach realizacji projektu:
Dzięki temu oprogramowaniu, obsługa Klientów jest sprawniejsza i szybsza.

 1. Sprzęt diagnostyczny
  • najnowszej generacji urządzenie do kontroli geometrii układu jezdnego
  • precyzyjny analizatora spalin
 2. Sprzęt do obsługi ogumienia
  • nowoczesna wyważarka do kół
  • montażownica do opon
 3. Urządzenie do blacharni – innowacyjny elektroniczny systemu pomiarowy car-o-tronic vision X3 do pomiaru parametrów nadwozia i podwozia samochodów osobowych i dostawczych przed i po naprawie blacharskiej.
 4. Pojazd do Pomocy Drogowej – specjalistyczny holownik na podwoziu IVECO EUROCARGO, przeznaczony do holowania samochodów dostawczych po kolizji i awarii.
 5. Specjalistyczne oprogramowanie do serwisu – pozwalające na sprawna obsługę Klientów serwisu.

Umowa z Lubelską Agencją Wspierania Przedsiębiorczości została podpisana 13 kwietnia 2010 roku. Projekt został złożony w ramach Osi Priorytetowej I – Przedsiębiorczość i Innowacje, i dotyczył Działania 1.3 dla małych i średnich przedsiębiorstw. Koszty kwalifikowane projektu to wartość prawie 650 000,00 PLN, a wnioskowane wsparcie wysokości 60% – to kwota ponad 380 000,00.

Informujemy, że realizacja projektu pt. „Realizacja innowacyjnego projektu inwestycyjnego w celu wzrostu konkurencyjności przedsiębiorstwa” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 przyczyniła się do rozszerzenia oferty przedsiębiorstwa o następujące usługi:

 1. Kontrola wtryskiwaczy w silnikach CR
 2. Naprawa wtryskiwaczy w silnikach CR
 3. Myjnia automatyczna

Projekt obejmował budowę serwisu samochodów osobowych wraz z myjnią automatyczną, a także zakup urządzeń oraz specjalistycznego oprogramowania na wyposażenie serwisu i myjni.

Umowa z Lubelską Agencją Wspierania Przedsiębiorczości została podpisana 09. sierpnia 2012 roku. Projekt został złożony w ramach Osi Priorytetowej I – Przedsiębiorczość i Innowacje, i dotyczył Działania 1.3 Dotacje inwestycyjne dla małych i średnich przedsiębiorstw. Koszty kwalifikowane projektu to wartość 2 375 674,49 PLN, a wnioskowane wsparcie – to kwota 997 308,14 zł.