Informujemy,  że firma SABAT przy ul. Budowlanej 24 jest czynna w następujących godzinach:
Sklep: 8.00-18.00, sobota 8.00-14.00
Serwis  mechaniczny: 7.00-20.00, sobota 7.00-14.00
Serwis i wymiana opon: 7.00-20.00, sobota 7.00-14.00
Stacja Kontroli Pojazdów: 7.00-21.00, sobota 7.00-14.00
Blacharnia-Lakiernia: 7.00-15.00, sobota nieczynne

 

24h
POMOC DROGOWA
691 999 005
81 446 22 07
Jesteśmy do dyspozycji przez 365 dni w roku
24 godziny na dobę

WIĘCEJ »

SERWIS wymiany opon

zarezerwuj wizytę
(ul. Budowlana 24)


...umów się...
SERWIS wymiany opon

zarezerwuj wizytę
(ul. Budowlana 24)


...umów się...

Serwis samochodowy i wypożyczalnia aut – firma Sabat z Lublina

Witamy na stronie internetowej firmy Sabat z Lublina!

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które już od trzech dekad działa w branży motoryzacyjnej. Od powstania w 1990 roku systematycznie rozwijamy zakres naszych usług. Dzięki temu obecnie działamy w trzech obszarach. Są nimi: warsztat serwisowy i stacja kontroli pojazdów, wypożyczalnia aut oraz sprzedaż, w ramach której oferujemy części zamienne. Na kierowców, którzy mają problemy w trasie czeka nasza pomoc drogowa 24 h oraz profesjonalna laweta.

Podstawą działalności naszej firmy jest szeroko rozumiana naprawa pojazdów. Na klientów z Lublina i okolic czeka profesjonalny serwis samochodowy. Oferujemy w nim mechanikę samochodową, diagnostykę, a także naprawy lakiernicze i blacharskie. Nasi mechanicy podejmują się również naprawy i regeneracji wtryskiwaczy w silnikach diesla oraz prowadzą serwis instalacji gazowych. Dbamy o prawidłowe działanie wszystkich układów samochodzie, w tym również elektryki i elektroniki. Okresowym przeglądom, czyszczeniu i serwisowaniu poddawana jest klimatyzacja samochodowa. Zajmujemy się też wymianąi przechowywaniem opon. Kierowcom proponujemy też profesjonalne holowanie.

Sprzedaż części zamiennych

Jednym z obszarów naszej działalności jest sprzedaż. Oferujemy części zamienne do samochodów wykorzystywane również podczas napraw w warsztacie. Zaopatrujemy klientów w markowe części i akcesoria samochodowe najlepszych producentów. Znajdą u nas Państwo bogaty wybór akumulatorów, a także ogumienie do różnych typów pojazdów, filtry i wiele innych produktów. Zapewniamy profesjonalną pomoc przy wyborze konkretnych artykułów.

Wypożyczalnia samochodów w Lublinie i inne usługi

Dla kierowców, którzy szybko potrzebują auta, przygotowaliśmy ofertę pojazdów do wynajęcia. Nasza wypożyczalnia aut w Lublinie jest czynna całą dobę. Zapraszamy zatem do nas o każdej porze dnia i nocy! Zapewniamy, że formalności potrwają dosłownie chwilę! Wynajem samochodów jest wygodnym rozwiązaniem podczas awarii własnego pojazdu. Zapewnia też komfort poruszania się w czasie gościnnej lub biznesowej wizyty w Lublinie. Swoje usługi świadczy również nasza stacja kontroli pojazdów wyposażona w najlepszy sprzęt diagnostyczny. Przy jego pomocy wykonujemy profesjonalne badania techniczne. A jeśli spotka Państwa niespodziewana sytuacja na drodze, możecie skorzystać z naszej oferty holowania i pomocy drogowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ
POMÓŻ NAM BYĆ CORAZ LEPSZYMI
Oceń usługę
Pole wymagane.
Zostaw komentarz
Twoja opinia o naszych usługach jest dla nas niezwykle cenna. Wpisz w komentarzu co najbardziej zapadło Ci w pamięć z całego procesu obsługi.
Twój adres e-mail lub telefon
Jeśli zostawisz nam swoje dane, będziemy mogli się z Tobą skontaktować.
NEWSLETTER
Zapisz się do newslettera.

Sabat sp. z o.o.

Budowlana 24

20-469 Lublin

tel: 81 446 22 00
fax: 81 446 22 09

Szczegółowe kontakty »